Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

ساک دستی متالایز طلایی و نقره ای براق:

یکی از تولیدات جذاب و خاص پسند شرکت تولید و چاپ تک پک شاپینگ بگ های متالایز میباشد. ساک دستی متالایز تشکیل شده از دو لایه پارچه اسپان باند و لایه متالایز میباشد که در دو رنگ طلایی و نقره ای در این مجموعه تولید میشود که مجموع گرماژ این نوع پارچه در متر مربع حدودا 95گرم میباشد که دولایه بودن آن باعث میشود از استحکام خوبی برخوردار باشد . و همواره این محصول بعلت ظاهر شیک و خاص خود مورد توجه مصرفکنندگان قرار گرفته است . این محصول در دورنگ طلایی و نقره ای براق تولید میشود و قابلیت چاپ را نیز دارد .

ساک دستی متالایز طلایی با دسته پانچی
خرید ساک دستی متالایز با دسته بندی
ساک دستی متالایز طلایی و نقره ای
ساک دستی متالایز کف کاست با دسته زنبیلی
قیمت ساک دستی متالایز

تولید ساک دستی متالایز به چه صورت انجام میشود؟

در تولید و چاپ تک پک ساک های پارچه ای با ماشین آلات تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست با کیفیت و دقت بالا در مدت زمان کوتاه تولید میشوند . که در مقایسه با روش های تولید دستی از کیفیت بسیار بالاتر و قیمت مناسب تری برخوردار میباشند.

 ساک دستی متالایز، دوستدار محیط زیست:

 پاکت های دولایه متالایز از این لحاظ که بعد از دریافت توسط مصرف کننده مدتهای طولانی برای موارد مختلف مصرف استفاده میشوند و ماننده نایلون و نایلکس یکبار مصرف و دور انداز نیستند دوستدار محیط زیست محسوب میشوند و تجزیه آن در طبیعت بسیار زودتر از مواد نایلونی میباشد.

حداقل تیراژ سفارش ساک دستی

حداقل تعداد قابل سفارش در ساک دستی متالایز تبلیغاتی برای هر رنگ و هر سایز و مدل هزار عدد میباشد.

تحمل وزن ساک پارچه ای

قابلیت تحمل وزن در ساک دستی تبلیغاتی متالایز به دلیل دولایه بودن آن از بگ های پارچه ای بیشتر میباشد و حدود تحمل وزل 12 کیلو را دارد

قیمت ساک دستی پارچه ای

برای دریافت قیمت  میتواند به  صفحه لیست قیمت ساک دستی مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.